Blog

EKONOM System NT – pro náhled a tisk ZDARMA

Aktuality

EKONOM System NT – pro náhled a tisk ZDARMA

Představujeme nový produkt, který vznikl na přání našich zákazníků.

Frekventovaným dotazem bylo, zda má účetní program EKONOM verzi, která by sloužila pouze pro zobrazení a tisk sestav ze zálohy poskytnuté organizací, která data zadává a zpracovává.

Nový typ licence Ekonomu je na světě. Je vhodná nejen pro klienty účetních a daňových kanceláří, ale i pro manažery a vedoucí pracovníky, kteří potřebují mít kdekoliv, i bez nutnosti připojení k internetu, přístup k určitým účetním datům.

EKONOM System NT znamená ZDARMA – JEDNODUŠE – BEZPEČNĚ

Bezpečnost a omezená přístupová práva? Samozřejmě!

Nemusíte se obávat, že Vaši kolegové nebo klienti uvidí více, než potřebují. S Ekonom NT máte pomocí přístupových práv kontrolu nad tím, co je viditelné a co není.

Ideální řešení nejen pro účetní a daňové kanceláře

EKONOM System NT je ideální pro všechny, kteří potřebují efektivně a bezpečně sdílet účetní data se svými klienty, kolegy.

Sdílení dat pod kontrolou

Nyní máte kontrolu nad tím, komu dáte přístup a k jakým informacím. Už se nemusíte bát, že někdo uvidí více, než by měl.

Užijte si jednoduchost a bezpečnost použití účetních dat dalším osobám k jejich práci. S novým typem licence účetního programu EKONOM System NT je to snadné.

Chraňte si svůj licenční klíč

Už žádné riskantní kroky s postupováním svého licenčního klíče jiným subjektům, kteří potřebují pouze náhled dat ve zpracované agendě. V rámci platných licenčních podmínek předejdete nefunkčnosti programu, kdyby byl zjištěn duplicitní klíč v systému.

Jak získat EKONOM Náhled a TISK a využívat výhody ZDARMA?

Kontaktujte nás s žádostí o registraci a zaslání NT aktivačního klíče:

Zákaznická podpora – EKONOM System

Postup pro uživatele EKONOM System NT

Návody – EKONOM System