EKONOM ÚČTENKA

EKONOM ÚČTENKA

Aplikace pro mobilní telefony, tablety nebo zařízení s integrovanou tiskárnou

Jednoduché pokladní řešení pro všechny

Plnohodnotná mobilní pokladna

NFC pro příjem platby kartou

Laser skener QR a EAN

Provoz Online i Offline

GASTRO rozšíření +100,-/měsíc

NÁŠ TIP: Doporučume v kombinaci s EKONOM SKENER

Licence
249 Kč/měsíc*

sunmi-v2-5

*Měsíční licence s roční platbou

Povyšte své podnikání
Pokladní aplikaci EKONOM Účtenka můžete používat na vlastním mobilním zařízení s Android nebo zařízení značky Sunmi.

Pro pohodlnou obsluhu Vám dodáme profesionální externí zařízení, s jehož pomocí jednoduše vystavíte a vytisknete daňové doklady. S pomocí účetního programu EKONOM System můžete skladové karty spravovat ze svého počítače. Kromě pokladního řešení získáte užitečné přehledy i spokojené účetní, kteří už nebudou zdlouhavě čekat na dodání podkladů. Aplikace zajistí, že data budou vždy aktuální.

EKONOM Účtenka je navržena ve spolupráci s podnikateli jako jste Vy. Pečlivě jsme naslouchali Vašim potřebám a požadavkům. Dali hlavy dohromady, testovali v ostrém provozu a tady je naše řešení. Aplikace pomůže minimalizovat administrativu i chybovost, zefektivní provoz a poskytne Vám cenné informace, které v podnikání potřebujete. O svá data se bát nemusíte – synchronizace na cloud to jistí. Možná integrace s dostupnými platebními terminály na trhu.
Pause
Play

EKONOM ÚČTENKA

Zlepší i vaše podnikání

Kadernice
Kadeřnice
Vyúčtovat střih rychlostí nůžek? Snadné
4-1-1
Gastronomie
Tiskněte objednávky rovnou kuchaři
maloobchod
Maloobchod
Zákazníci nebudou čekat ve frontě
remeslnici
Řemesníci a živnostníci
Vystavte daňový doklad už u zákazníka
11-1
Obchodní sítě / E-shopy
Mobilní pokladna do každé pobočky
Driver
Řidiči
Prodej z auta snadno i offline
doctor
Zdravotnictví
I lékaři mohou jednoduše fakturovat

PTÁTE SE

Co všechno EKONOM ÚČTENKA umí

icons8-billing-machine-64

Vystavovat a tisknout daňové doklady

icons8-sorting-arrows-horizontal-64

Přenos dat do účetního systému

icons8-card-payment-64(1)

Platba hotově / kartou

icons8-offline-64

Provoz (ONLINE I OFFLINE)

icons8-dashboard-64(2)

Detailní přehledy

icons8-purchase-order-64(1)

Ceník / Adresář / Ares

icons8-discount-64

Modul slevy

icons8-restaurant-64(1)

Gastro nadstavba

icons8-secured-cloud-storage-64(1)

Cloud účet

Zvládne ovládání EKONOM Účtenky každý?
Ano. Ekonom Účtenka je velmi intuitivní a práci s ní zvládne i brigádník. Stačí pár minut a nebudete ji chtít dát z ruky. Editace ceníku a adresáře, vystavení účtenky nebo export/import dat do účetního systému je hračka. Práce s ní Vás bude bavit.
Co obsahuje Gastro rozšíření?
Máte restauraci, kavárnu nebo bistro? V gastro podnikání oceníte možnost rozšíření funkcí například o evidenci stolů, možnost částečných úhrad nebo tisk objednávek do kuchyně na druhou tiskárnu.
Lze zakoupit Gastro samostatně?
Gastro je rozšíření EKONOM Účtenky a nelze jej provozovat samostatně. K rozšíření je potřeba zakoupit trvalou licenci EKONOM Účtenky.
Můžu si aplikaci vyzkoušet?
Ano, stačí jít na Google Play a aplikaci nainstalovat do Vašeho telefonu s Android 5.1 a výše. Budete mít 30 dnů plně funkční aplikaci. Pokud Vám bude vyhovovat, stačí si zakoupit licenci. Máte otázky? Neváhejte se s námi spojit. Zda osobně, telefonicky nebo online necháme na Vašem rozhodnutí. Rádi Vás poznáme a probereme veškeré dotazy

Kolik stojí EKONOM ÚČTENKA?

Aplikace 249,- bez DPH/měsíc | s Gastro rozšířením 349,- bez DPH/měsíc

Doporučená zařízení

sunmi-v2-ekonom-system

V2s Sunmi BASIC

  • s tiskárnou

5 490,- Kč bez DPH

8-es

V2s Sunmi STANDARD

  • s tiskárnou
  • příjem plateb bezdrátovou technologií NFC

6 490,- Kč bez DPH

10-es

V2s Sunmi BUSINESS

  • s tiskárnou
  • příjem plateb bezdrátovou technologií NFC
  • laserový skener (čárové kódy, QR kódy)

7 290,- Kč bez DPH

9-es

V2s Sunmi PROFI

  • s tiskárnou
  • příjem plateb bezdrátovou technologií NFC
  • laserový skener (čárové kódy, QR kódy)
  • možnost instalace libovolných aplikací z Google Play

8 290,- Kč bez DPH

Můžete také použít vlastní mobilní zařízení

EKONOM ÚČTENKA

Reference z praxe

RYBIČKÁŘ s.r.o. & EKONOM Účtenka aneb Jak na prodej v terénu

Efektivní odbavení na burzách

V RYBIČKÁŘ s.r.o. jsme čelili klíčové výzvě: zrychlit a zefektivnit odbavování zákazníků na akvaristických burzách, kde každá vteřina zpoždění vyvolává zákazníkovu nespokojenost. Prioritou byla rychlost a spolehlivost prodejního procesu.

Integrace EKONOM Účtenky

Volba padla na EKONOM Účtenku, inovativní řešení umožňující rychlé a hladké transakce. Integrace s různými typy skenerů, včetně klíčenkových a pokladních skenerů, nám přinesla nebývalou flexibilitu a efektivitu v terénu.

Zrychlení prodeje a lepší organizace

Díky EKONOM Účtence jsme dosáhli značného zlepšení v rychlosti prodeje i celkové organizaci. Synchronizace s naším účetním systémem EKONOM System odstraní chyby při zadávání dat a možnost off-line práce zajišťuje nepřetržitý prodej, i když je internetové připojení nestabilní.

EKONOM Účtenka

překročila naše očekávání především zefektivněním prodejních procesů a poskytla nástroje pro lepší správu zásob a cen. Přispěla k pozitivnímu vnímání našich zákazníků, kteří si domů odnášejí nejen nové vodní přátele, ale i příjemnou zkušenost s nákupem u nás.

Proč zvolit EKONOM Účtenku

EKONOM Účtenka nám umožnila udělat obrovský skok vpřed v přístupu k prodeji. Umožňuje nám držet krok s dynamickým prostředím prodeje v terénu, tj. burzy, prodejní výstavy a splnit očekávání zákazníků. Jsme nadšeni, jak tento nástroj proměnil naše podnikání a těšíme se na další inovace od jejich tvůrců.

František Kopáček, jednatel RYBIČKÁŘ s.r.o., www.rybickar.cz

Inovace na dosah ruky: EKONOM Účtenka a její role v Olga Flajšarová – Prodej svíček UNIPAR

Naše cesta k inovaci

Jako majitelka obchodu s dekoračními předměty jsem neustále pátrala po cestách, jak zefektivnit prodej a poskytnout zákazníkům co nejlepší služby. Naše cesta k digitální transformaci začala, když jsem objevila aplikaci EKONOM Účtenka. Tato aplikace sehrála významnou roli v proměně našeho podnikání a já bych se ráda podělila o několik důvodů, proč jsem tak nadšená.

Flexibilita bez hranic s EKONOM Účtenkou

Nejprve bych zmínila její flexibilitu. Mít možnost vystavit účtenku kdekoli, kdykoli i přímo z mého mobilního telefonu nebo tabletu, a to i bez přístupu k internetu, je naprostá revoluce. V našem obchodě to znamenalo, že prodej může pokračovat plynule, i když dojde k výpadku internetu. Tato off-line funkčnost nám dopřála klid, že nic nezastaví prodejní proces. Do obchodu jsem si pořídila profi pokladnu i se skenerem, a to za velmi příjemnou cenu.

Integrace s účetním programem

Dalším klíčovým momentem pro nás byla integrace s účetním programem EKONOM System. Před používáním EKONOM Účtenky bylo přepisování dat do účetního systému časově náročné a náchylné k chybám. Nyní je vše plně propojeno, a tak mohu vidět v reálném čase stav našich zásob, cenové kategorie a další důležité údaje přímo v Účtence. Je úžasné mít takový přehled o podnikání s tak minimálním úsilím.

Technologie, která mění podnikání

Musím zmínit i další vlastnosti, které aplikace nabízí, jako je snadná integrace s NFC terminály pro bezkontaktní platby nebo možnost komplexní analýzy našich prodejů. Tyto funkce nejen že usnadňují správu našeho obchodu, ale také nám dávají cenné informace pro plánování. Vše se neustále vyvíjí, a tak si dokonce dnes mohu zakoupit i pokladnu, která rovnou přijímá platební karty.

Změna k lepšímu

Mohla bych pokračovat, ale zkrátka a dobře, aplikace EKONOM Účtenka znamenala pro náš obchod obrovskou změnu k lepšímu. Nejen že jsme zjednodušili naše interní procesy, ale také jsme zlepšili zákaznickou zkušenost. Díky této aplikaci je nyní prodej rychlejší a snazší, a já mám lepší kontrolu nad celým podnikáním. Pro každého, kdo hledá efektivní řešení pro svůj podnik, bych EKONOM Účtenku vřele doporučila.

Olga Flajšarová – majitel , www.unipar.cz/flajsarova

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o EKONOM ÚČTENKU?