EKONOM SKENER

EKONOM SKENER

Aplikace EKONOM Skener pro mobilní telefony nebo profi zařízení

Aplikace pro efektivní sklady

Výdejky, Příjemky, Výrobky, Objednávky, Inventury

Inventury za 1/3 původního času

Detailní přehled o zboží / množství / pozici

Snímá EAN / CODE 128 / RFID čipy / QR

Online i Offline

NÁŠ TIP: Doporučume v kombinaci s EKONOM Účtenka

Licence
367 Kč/měsíc

sunmi-v2-250

*Měsíční licence s roční platbou

Zjednodušte skladové operace s EKONOM Skener
Snímejte položky pomocí čárových kódů, QR a RFID čipů a generujte seznamy skladových výdejek, prodejek, příjemek nebo inventur. Aplikace EKONOM Skener umí provádět expedici zboží na základě výdejky vystavené v účetním programu Ekonom. Kdykoliv zjistíte skutečné zůstatky zboží na skladě. Skladové pohyby budete vidět v reálném čase bezprostředně po vykonání operace skladníkem.

Inventarizace bez starostí

Inventury už Vás nebudou trápit. S EKONOM Skener je zvládnete za 1/3 původního času. Zvládne ji menší počet zaměstnanců. Zbavíte se chyb a duplicitních činností.

Sklad propojený s účtárnou

Posílejte data tam i zpět a mějte k dispozici reálné informace. Konkurenční výhodou EKONOM Skeneru je jednoduchá automatická synchronizace přes cloud účet.

Telefon nebo speciální hardware

EKONOM Skener je flexibilní a přístupný všem. Vyzkoušejte si aplikaci na Vašem telefonu s Android. Nebo pracujte na námi doporučeném profesionálním zařízení, které Vám přinese další uživatelské benefity navíc.

Profesionální skladník

Vybavte skladníky pracovním nástrojem, který jim umožní přesnou a přehlednou práci. Zaškolení nových zaměstnanců bude rychlé a snadné. Získáte perfektně fungující sklad, spokojené účetní i zákazníky. S EKONOM Skener už nebudete ztraceni ve vlastních skladech.
Pause
Play

EKONOM SKENER

Zlepší i vaše podnikání

obchodni-firmy
Obchodní firmy
p2-1-1
Výrobní firmy
logistika
Sklady
p2-2-1
Logistické společnosti
llittler
Malí a střední podnikatelé

PTÁTE SE

Co aplikace EKONOM SKENER umí

icons8-barcode-64

Snímá EAN nebo CODE 128

icons8-qr-code-64

Snímá QR a RFID čipy

icons8-moleskine-64

Adresář zákazníků, vyhledávání z katalogu produktů

icons8-todo-list-64

Plnohodnotné inventury

icons8-sorting-arrows-horizontal-64

Přenos dat do účetního programu

icons8-edit-property-64

Umožňuje zadání poznámek a ukládání rozpracovaných dokladů

icons8-informatics-64

Funkce pro práci s duplicitními EAN kódy, výběr dle parametru

icons8-in-inventory-64

Zobrazuje skladová místa, katalogová čísla, kódy výrobků

icons8-separate-for-every-new-imported-file-64

Generuje doklady a odesílá je do účetního programu

Umí aplikace EKONOM Skener zobrazit skladové místo položek ve skladu?
Ano, pokud ve skladové kartě do kolonky Umístění vyplníte přesnou pozici položky, zobrazí se tato informace i v aplikaci. Skladník tak přesně ví, kde se dané zboží nachází. Významně tak šetří čas při jeho vyskladnění nebo při inventarizaci.
Umožní aplikace evidenci interních poznámek?
Ano, pro individuální potřeby firem slouží kolonka Poznámka, kterou lze využít dle Vašich požadavků jako jsou interní sdělení nebo upřesnění. Naši uživatelé používají např. k zadání informací pro logistiku o váze či rozměrech zásilky, nebo uvedení čísla pro sledování zásilky při přepravě. Jak tuto kolonku využijete je tedy jen na Vás.
Najde aplikace EKONOM Skener využití i ve výrobní firmě?
Jednoznačně ano. Aplikace skvěle zvládá odvádění výroby pomoci skeneru s automatickým zaskladněním a odpisem spotřebovaného materiálu výrobku. Přesně víte, kolik výrobků dokážete vyrobit s aktuální skladovou zásobou. Vyřizovat objednávky, plánovat výrobu nebo efektivně spravovat provozní náklady a skladovou zásobu bude s aplikací EKONOM Skener hračka.

Kolik stojí aplikace EKONOM SKENER?

Od 367,- Kč měsíčně

Licence pro Cena za měsíc/účtováno ročně
1 zařízení 367 / 4 400
2 zařízení 642 / 7 700
3 zařízení 825 / 9 900
4 zařízení 917 / 11 000
5 zařízení 1 108 / 12 100

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH
Měsíční licence s roční platbou
Platnost cen do vydání ceníku nového

Doporučená zařízení

7

Skener Sunmi L2s PRO

SUNMI skenovací paprsek

 • čtečka RFID NFC 13,56 Mhz
 • 5,5″ LCD, RAM 4+64 GB
 • Bluetooth, Wi-Fi, 4G, NanoSim
 • Android 12

10 490,- Kč bez DPH

8

Skener Sunmi L2s PRO

ZEBRA skenovací paprsek

 • čtečka RFID NFC 13,56 Mhz
 • 5,5″ LCD, RAM 4+64 GB
 • Bluetooth, Wi-Fi, 4G, NanoSim
 • Android 12

11 490,- Kč bez DPH

EKONOM SKENER

Případová studie z praxe

EKONOM Skener jako efektivní řešení digitalizace výroby a skladu ve FLEXIKO CZ

Počáteční stav a cesta k řešení

Naše společnost FLEXIKO CZ řešila řadu provozních úskalí spojených s ruční evidencí výroby a skladů, které zpomalovaly reakci na rostoucí poptávku. Rozhodnutí pro digitalizaci vedlo k výběru produktu EKONOM Skener od firmy ELISOFT. Jejich řešení umožnilo digitalizaci výrobních a skladových procesů, výrazně nám ušetřilo čas a zvýšilo efektivitu řady operací.

Proč EKONOM Skener

EKONOM Skener umožňuje skenování čárových a QR kódů, generování dokumentů přímo z terminálu, podporuje plnohodnotnou inventuru s možností zúčtování rozdílů a jeho flexibilita a jednoduchá synchronizace dat přes cloud umožňuje efektivní správu výroby a skladu.

Shrnutí

Implementace EKONOM Skeneru přinesla naší firmě výrazné výhody v podobě úspory času a lepšího přehledu o skladových zásobách. Tento krok nejen zefektivnil interní procesy, eliminoval chybovost, ale i dodal přehled a posílil pozici firmy na trhu.

Rádi bychom poděkovali tímto p. Ing. Robertu Valentíkovi a celému týmu ELISOFT za jejich profesionalitu a podporu během celého procesu implementace. Jejich aktivní přístup a schopnost řešit specifické potřeby naší firmy byly klíčové pro úspěch tohoto projektu a za to jim patří velké poděkování.

Navázání další spolupráce

Vzhledem k úspěšné implementaci EKONOM Skeneru do našeho provozu, plánujeme pokračovat v další automatizaci, a to propojením dat s e-shopem, abychom ještě více zefektivnili obsluhu zákazníků a velkoodběratelů. Díky skvělé spolupráci s firmou ELISOFT budeme tento projekt realizovat opět s nimi. Na další spolupráci se velmi těšíme.

Vladislav Staněk – jednatel FLEXIKO CZ s.r.o., www.flexiko.cz

Jak EKONOM Skener vylepšil proces objednávek v KRMIVOprodejce.cz

Naše situace před spoluprací s ELISOFT s.r.o.

Dříve, než jsme začali spolupracovat s týmem Elisoft, byl náš proces zpracování objednávek plný manuálních kroků, které nás stály drahocenný čas. Objednávky se přijímaly telefonicky nebo emailem. Následně bylo nutné spočítat hmotnost objednávky a ověřit skladovou dostupnost. Poté se objednávky řadily na expedici.

Nová cesta s EKONOM Skener

Po konzultaci jsme se rozhodli pro implementaci EKONOM Skeneru. V našem pracovním procesu to znamenal obrovský skok vpřed. Integrace s eshopem nám umožnila rychle získat veškeré potřebné informace o objednávkách. Přínos byl především ve významné úspoře času. Skenování zboží a export objednávek do skladového terminálu nám usnadnilo nejen přípravu k expedici, ale zároveň pomohlo odstranit duplicitní činnosti a tím eliminovat chyby při vyskladnění nebo inventurách.

Jednoduché ovládání

Skladový terminál s EKONOM Skenerem je navržen tak, aby s ním zvládl pracovat kdokoli z našeho týmu. Jeho uživatelské rozhraní je intuitivní a plně vyhovuje našim potřebám.

Spolupráce s ELISOFT s.r.o.

Oceňuji úsporu času, kterou nám spolupráce přinesla. Rád bych vyzdvihl i výbornou podporu, kterou jsme během celého procesu dostali.

Benefity EKONOM Skeneru v praxi

Kromě zmíněné časové efektivity jsme se díky integraci eshopu a skladového terminálu naučili více využívat další užitečné funkce účetního systému Ekonom.

Produkty a služby od ELISOFT s.r.o., které využíváme

 • Ekonom System – účetní program
 • Ekonom Skener – aplikace pro skladový terminál
 • Doplněk EKONOM pro Shoptet

Ing. Vladimír Tkadlec, majitel www.krmivoprodejce.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ