Blog

BI – finanční analýzy: Nástroj pro firemní strategii

Aktuality

BI – finanční analýzy: Nástroj pro firemní strategii

Proč je finanční analýza důležitá?

Majitelé firem bývají skvělí obchodníci, experti ve svém oboru. Často však považují účetnictví za nezbytnou, avšak nezáživnou povinnost, kterou rádi přenechají svému účetnímu. Tento přístup se nemusí vyplatit.

Strategické řízení firmy je možné jen tehdy, máte-li dokonalý přehled o datech ukazujících aktuální stav firmy. S novým modulem dokážete efektivně pracovat s daty z EKONOM System. Také vám poskytne všechny potřebné nástroje pro vizualizaci dat a analýzu přímo na vaší infrastruktuře.

Správné rozhodování na základě reálných dat

V dnešním dynamickém podnikatelském prostředí je klíčové mít přístup k přesným a aktuálním datům. Jsme rádi, že můžeme představit náš nový modul BI – finanční analýzy, který vám umožní lépe porozumět vašemu podnikání a dělat strategická rozhodnutí na základě skutečných dat.

Co znamená zkratka BI?

BI znamená Business Intelligence, tedy podniková inteligence. Jde o nástroje a postupy, které pomáhají firmám analyzovat jejich data. Cílem je poskytnout přehled o výkonnosti firmy a podpořit lepší rozhodování. Modul BI – finanční analýzy vám pomůže lépe porozumět nejen vašim financím, nákladům a výnosům.

Hlavní výstupy modulu BI – finanční analýzy:
  • Rozbory hospodaření: Podrobná analýza nákladů, výnosů a zisku.
  • Skladové hospodářství: Monitorování hodnoty skladu, obrátky a marží produktů.
  • Obchodní výkazy: Snadné vyhodnocení nabídek, objednávek, faktur a top zákazníků.

Na míru potřebám vaší firmy

Přehledy umíme přizpůsobit. Na základě jednání a zpětné vazby od klíčových uživatelů vyladíme předdefinované šablony tak, aby byly výstupy srozumitelné a přínosné konkrétně pro vaši firmu. Získáte reálnou i budoucí perspektivu díky BI – finančním analýzám.

Kolik stojí perfektní přehled o své firmě?

Přehledy Obsah  Cena měsíc / rok
Rozbory hospodaření účetní výkazy  249 / 2 988
Skladové hospodářství analýza skladu, výrobků, odběratelů  349 / 4 188
Obchodní výkazy nabídky, objednávky, faktury, zákazníci  249 / 2 988
All in One  Zvýhodněný balíček   Cena měsíc / rok
BI – finanční analýzy KOMPLET kompletní sada všech přehledů 620 / 7 440

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH / Modul účtován 1x ročně

Speciální nabídka pro věrné zákazníky

BI – finanční analýzy ZDARMA

Chtěli bychom poděkovat našim zákazníkům za jejich dlouholetou podporu. Pokud s námi pravidelně aktualizujete účetní program EKONOM  5 a více let, nabízíme vám nový modul BI – finanční analýzy až do konce roku 2024 ZDARMA. Bonus lze uplatnit na jedno licenční číslo a ekonomický subjekt.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, aby vaše firma mohla začít využívat všechny výhody tohoto inovativního nástroje.