Vyhledávání

Aktualita

EKONOM a portál Účetní Svět

EKONOM – účetní a evidenční systém

Hledáte účetní program, u něhož chcete už při prvním spuštění snadno vytušit co „zmáčknout“, aby to nebylo úplně špatně, či snad tápete v legislativní džungli? V takovém případě jsme přesvědčeni, že účetní program EKONOM vám vstup mezi širokou obec uživatelů účetních programů maximálně usnadní.

Zřejmě nebude od věci dodat, že na první pohled možná jednoduše (byť uživatelsky příjemně) se tvářící program skrývá i pro moderní firmy a „fajnšmekry“  nepřebernou škálu dalších profesionálních možností.

Vyzkoušejte jak je snadné podnikat když vám EKONOM rozumí …

Z hlediska jednoduchosti je předností shodné ovládání všech základních evidencí a pořizování prvotních dokladů – takže když se např. naučíte přidávat zákazníky do adresáře, zvládnete snadno naplňování ceníku – katalogu apod. Problémem pro vás nebude ani vystavení např. první faktury. Obsluhu jsme koncipovali tak, že lze program ovládat jak myší, tak i z klávesnice. Výhodou je, že v jednom programu – dle firemní agendy - snadno zvolíte typ účtování (daňová evidence či podvojné účetnictví). Program je modulový, takže si účetnictví a fakturaci můžete rozšířit o sklady, maloobchod, mzdy atd. Jednotlivé moduly lze samozřejmě provozovat i samostatně. Pro uživatele je jistě potěšující, že další evidence jako např. majetek, kniha jízd, objednávky, pokladna, banka, interní doklady, homebanking stejně jako např. přiznání k dani z příjmů, intrastat, evidence spotřební daně a REMA poplatků aj. jsou již součástí účetnictví a není nutno je pořizovat zvlášť.

Ze složitějších – modernějších - funkcí nelze opomenout exporty evidencí do formátů xls, pdf, doc apod., stejně jako snadné posílání dokladů ve zvolené elektronické formě (Veškeré evidence lze samozřejmě filtrovat, třídit i tisknout.). Při vyhodnocování hospodaření firmy jistě uživatelé ocení manažerskou nadstavbu, obchodníci uvítají možnost vlastního „I-Obchod“, a „kutily“ jistě potěší modifikátor sestav. Pro účetní je důležitá možnost výběru z několika variant kontování dokladů, snadná uzávěrka, výkaz DPH, přehlednost deníku a kontroly zaúčtování, mzdová účetní bude mile překvapena možností tisku všech důležitých formulářů. (Veškeré evidence a účtování jsou samozřejmě  v souladu s platnou legislativou EU).

Co se týká pořízení programu, můžete si jej nejprve v klidu vyzkoušet ve formě bezplatné demoverze ( lze stáhnout z webových stránek ). Při případném objednání resp. zakoupení budete mile překvapeni nejen dostupnou cenou, ale následně i  profesionální telefonickou (případně e-mailovou) podporou a poradenstvím. Po prvních zkušenostech s účetnictví EKONOM  budete i vy vědět, proč patří nejpopulárnějším v této kategorii.

Zpět na přehled...