Vyhledávání

Aktualita

Účetní program EKONOM a profesionální e-shopy

eshop-rychle.cz a webareal.cz jsou dva nové internetové obchody, které jsou k dispozici uživatelům účetního programu EKONOM.

V tomto roce jsme, kromě již stávajícího téměř desetiletého napojení na vlastní e-shop EKONOM, vyvinuli společně s programátory firmy Bohemiasoft, interface mezi programem EKONOM a jejich produkty WEBAREAL a ESHOP-RYCHLE.

Ve srovnání e-shopem EKONOM, který je určen spíše pro méně náročné uživatele, patří oba nové produkty mezi podstatně rozšířenější (několik tisíc licencí) a zároveň splňující požadavky i těch nejodvážnějších uživatelů. Možnosti administrativy těchto e-shopů jsou prakticky neomezené a samozřejmou součástí těchto produktů je i profesionální podpora. Rovněž je důležité, že nekupujete „zajíce v pytli“. Oba e-shopy si můžete bezplatně založit na  webareal.cz a eshop-rychle.cz,  dle libosti nakonfigurovat a po dobu dvou týdnů vyzkoušet praktický provoz. Odměnou pro Vás bude jednoduchost exportu zboží z EKONOMa, včetně obrázků a naopak jednoduchý zpětný import nových objednávek Vašich zákazníků.

V letošním roce připravujeme automatické napojení na další známé e-shopy, máte se tedy na co těšit.
 

Zpět na přehled...