Vyhledávání

Aktualita

Externí terminál pro sběr dat - CPT 8300

Sběrný terminál CIPHER LAB CPT 8300 

 
v programu EKONOM je zpracovaný interface na externí sběrný terminál dat CIPHER LAB CPT 8300. V podstatě se jedná o přenosnou čtečku čárových kódů (EAN) s displejem, klávesnicí včetně vlastní paměti, která se pro přenos dat připojuje na USB port PC prostřednictím sběrného stojanu (tzv. CRADLE) 

 CPT 8300 39 kláves

Možnosti (stručný popis):
Pomocí tohoto terminálu lze odděleně od PC (např.  z regálů skladu, v prodejně, přistaveného kamionu se zbožím atd ...) načtením čarového kódu "nadávkovat" položky dané příjemky, výdejky (prodejky) nebo provádět načítání zboží pro inventuru . Po propojení s PC (zasazením do CRADLE) se informace o jednotlivých položkách přenese do programu EKONOM jako nový doklad resp. inventurní soupis s vyhodnocením. Systém zároveň upozorní na případné nové položky (zboží), které dosud ve skladu nebyly evidovány a umožní jejich dodatečnou specifikaci.CIPHERLAB 8300

Aktivaci interface EKONOM pro práci s externím terminálem je třeba objednat jako samostatný modul programu. Cena modulu  (instalační balíček včetně předdefinované šablony a komunikačních formulářů) je 3.500,- Kč.

Samotný terminál CPT 8300 můžete zakoupit u prodejců, kteří se specializují na snímače a tiskárny čarových kódů nebo u prodejců s výpočetní technikou. Cena uvedeného terminálu je cca 15.000,- Kč.

 

 

 

 

 

Zpět na přehled...