Vyhledávání

Aktualita

Proč EKONOM 2008/09 v novém vývojovém prostředí

Jak jsme v poslední době několikrát avizovali, přecházíme od verze programu EKONOM 2008/09 pod nové vývojové prostředí MS Visual FoxPro 8.0.

Hlavním důvodem je zachování kompatibility a funkčnosti programu pod novými verzemi operačního systému MS Windows.
Původní vývojové prostředí MS Visual FoxPro 7.0 s příchodem nových verzí operačního systému MS Windows (XP, Vista) již  neskýtalo tak dobrou stabilitu jako u starších verzí operačních systémů (W95 a 98). Způsobovalo např. kolize s někerými ovladči tiskáren apod. Program v novém prostředí jsme dlouhodobě testovali na mnoha instalacích. Nové prostředí je výrazně stabilnější a  zároveň má i další přednosti směrem k uživatelskému komfortu. Skýtá další možnosti rozšíření o nové uživatelské funkce, s nimiž vás zde budeme průběžně seznamovat.

EKONOM 2008/09 je ke stažení od druhé dekády srpna 2008.

Uživatelé síťových a terminálových aplikací musí provést  na stanicích též aktualizaci prostřednictvím nového instalačního souboru /stanicesetup.exe/, který je běžně ke stažení na našich webových stránkách v sekci „STÁHNĚTE SI“
Pro uživatele, kteří potřebují mít na počítači nainstalovanou  původní verzi programu v původním prostředí zůstáva v archivu ne webu ke stažení instalační balíček /stanicesetup7.exe/  s knihovnami staršího prostředí.

Jelikož skončila podpora OS WINDOWS 95, Microsoft již negarantuje plnou funkčnost nového prostředí pod tímto starým operačním systémem.

Zpět na přehled...