Vyhledávání

Aktualita

Nová funkce - zobrazení položek dle skupin zboží

Pokud nastavíte tento režim, program zobrazuje paralelně svázané seznamy katalogových či skladových položek jednotlivých Skladových skupin. Zobrazeny jsou vždy pouze položky přiřazené k dané Skladové skupině. Tato funkce je standardně používaná např. při výběru zboží na internetových obchodech kde výrazně usnadňuje orientaci při práci s  položkami srozumitelně rozdělenými  do jednotlivých  skupin  zboží.

Dále byla doplněna možnost svázat skladové skupiny se skladovým místem, díky čemuž program zobrazuje pro zvolené skladové místo pouze vybrané skladové skupiny a zboží svázané s těmito skupinami. Tato funkce řeší časté pořadavky klientů, aby byly odděleny seznamy skladových položek pro jednotlivá skladová místa.

Komunikace EKONOM s registračními pokladnami „EURO“

EKONOM od verze 2006/09 rovněž nově obsahuje interface pro dávkovou komunikaci (oboustranné přenosy dat) mezi programem EKONOM a pokladnami EURO. Jedná se o přenos karet  (načtení tzv. PLU) z EKONOMa do pokladny a přenos prodejních údajů-prodejek z pokladny do skladových dokladů EKONOM.

Zpět na přehled...