Vyhledávání

Aktualita

Internetový obchod

Modul Internetový obchod (I-Obchod) umožňuje prezentovat vaše produkty (zboží, výrobky) na internetu.
Zákazníci (návštěvníci Vaší internetové stránky) si pak mohou zboží nejen prohlédnout (lze samozřejmě prezentovat i s obrázky), ale ihned objednat. Nespornou výhodou tohoto modulu je přímé propojení nabízených produktů a evidence zákazníků s Účetním a evidenčním systémem EKONOM (od verze 2005/05). To znamená, že nemusíte tyto evidence ručně na www pracně podruhé zadávat a stále opravovat, ale použitím přenosu z Účetního a evidenčního systému EKONOM, je velice snadno naplníte. Obdobně se provádí aktualizace všech těchto údajů. Hlavní výhodou je však především to, že objednávky z I-Obchodu naimportujete rovnou do modulu Objednávky přijaté v EKONOMu a z nich už běžným způsobem vygenerujete výdejky (používáte-li modul Sklad) nebo přímo faktury. Komunikační spojení mezi EKONOMem a I-Obchodem (Interface pro volbu exportu a importu dat) najdete v EKONOMu ve horním menu: Ostatní / Údržba / Internetový obchod

Ukázka titulní obrazovky

Ceník

Pořizovací cena modulu  I-Obchod (www stránky pro I-Obchod a iterface v EKONOMu) je 3500,- Kč a paušál za měsíční provoz je 250,- Kč. Ceny jsou bez DPH.

Příklad prezentace produktů v I-Obchodu najdete na www.shop.i-ekonom.cz/demo/

Úvodní informaci o části www I-Obchodu získáte na www.i-ekonom.cz/www/ , podrobnou informaci o zpracování a přípravě dat najdete přímo v nápovědě EKONOMa.

Jak objednat I-Obchod

1. Modul I-Obchod lze zakoupit pouze vlastníte-li plnou verzi 2005/05 (nebo novější).

2. Nemáte-li dosud zakoupený program EKONOM či jeho aktualizaci na verzi 2005/05, lze si I-Obchod objednat současně s ní.

3. K objednání použijte objednávkový formulář v programu EKONOM (tlačítko „Objednávka“ na úvodní obrazovce při spuštění) nebo zde , přímo z těchto stránek.


Modul si lze objednat i osobně, telefonicky či e-mailem.


Pozn: Autorem a správcem www části I-Obchodu je firma 2tags viz: www.2tags.com

Zpět na přehled...